21.5 C
Tirana
Wed, 06 Jul 2022 05:25
Kam disa ditë që ndjek me shumë vemendje lajmin e përdhunimit së një minoreneje, me sa duket, të qenurit baba i një vajze bën që alerta jote të jetë më e lartë se ajo e një qytetari të zakonshëm.   ▫️Kërkojmë...
Dita e sotme nisi me një foto me mbishkrimin "Përdhunuesit kanë emra dhe fytyrë". Ata janë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi, Nike Lleshi dhe A. Gj 17 vjeç, të gjithë të arrestuar si të dyshuarit për përdhunimin e...
Liljana Buzo prej kohësh fshihej në Tiranë nga bashkëshorti dhunues, por nuk ja doli dot të shpëtonte prej tij. 54 vjeçarja që u masakrua sot në Elbasan kishte kërkuar urdhër mbrojtje pranë Gjykatë së Elbasanit. Koço Buzo kishte ushtruar...
“Lopë” apo e “shpifur” janë disa prej fjalëve që ka marrë Bebe Rexha në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Shumë e zhgënjyer prej këtyre fjalëve të thëna më së shumti nga vajzat shqiptare, Bebe...
Rastet e dhunës në familje rëndom janë pjesë e çdo raporti policor. Siç ka njoftuar policia e Kosovës vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë paraqitur 7 raste të dhunës në familje e që në të gjitha prej tyre...

Recent Posts