20.5 C
Tirana
Thu, 07 Jul 2022 05:49
Historia e Oltës, ëndrra për një familje të bashkuar që i kushtoi 10 vite dhunë Ëndërra për të mbajtur me çdo kusht familjen të bashkuar, i kushtoi 10 vite dhunë fizike dhe psikologjike Olta S. E diplomuar për mësuesi, kur...
"Nuk dua një grua që të rrijë tek shtëpia dhe të kryejë vetëm punët e shtëpisë" ka thënë ndër të tjera këngëtari Ardian Bujupi në përgjigjen e pyetjes se si e mendon ai partneren e jetës. "Duhet të jetë e...
A po lëviz shoqëria jonë ?? Sot jemi përballë situatave me të vështira , mbi ngjarjet dhe sulmet seksuale të minoreneve dhe shoqëria që nen trysni mendon se duhet apo jo të thonë disa të verteta ? Sot te thuash te...
Edhe grate e kane nji copez faji ne cdo perdhunim t'cikave! PO! edhe grate jane pergjegjese! PO! sepse ato po i rrisin djemte e tyne per me i ba "mret, shef, boss" PO! sepse ato vetem djemte i shohin si diell te...
Dita e sotme nisi me një foto me mbishkrimin "Përdhunuesit kanë emra dhe fytyrë". Ata janë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi, Nike Lleshi dhe A. Gj 17 vjeç, të gjithë të arrestuar si të dyshuarit për përdhunimin e...

Recent Posts