32 C
Tirana
Sat, 19 Sep 2020 13:51
Javët e fundit prindërit e 15 vjeçares të abuzuar seksualisht e kaluan duke fshirë nëpër muret e lagjes emrin e saj. E gjithë lagja ku emri katërgërmësh i fëmijes ka zënë muret e shtyllat, e dinte se kush shkruante...
Ylli i skuadrës Skoceze pësoi një zhvendosje të kupës së gjurit ditën e dielë në 16 shkurt. O’Toole e rregulloi këtë zhvendosje horror duke përdorur grushtin e saj. Pas kësaj futbollistja u rikthye në lojë. Videoja u postua në YouTube...
Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, deputet në Kuvendin e Shqipërisë është urdhëruar t’i qëndrojë 200 metra larg bashkëshortes dhe djalit të tij, 16-vjeçar të cilët e kanë denoncuar për “dhunë në familje” deputetin duke kërkuar urdhër mbrojtje prej...
Të tjera dëshmi tronditëse kanë dalë në dritë për abuzimet e mësuesit “zhigolo” të shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier. Emisioni “Stop” transmetoi me zë dhe figurë rrëfime ekskluzive të ish-nxënësve të kësaj shkolle, që implikojnë profesorin...
Fjalitë që tregojnë përjetimet e viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë, janë pasqyruar në obeliskun e pavarësisë së Kosovës në këtë 12-vjetor të pavarësisë së saj. “Luftërat e pafundme sjellin shtypje, dhunë e neglizhencë ”, është motoja...
1,308FansaPëlqeje

Recent Posts