27 C
Tirana
Sat, 08 Aug 2020 20:11
Vijojnë të bëhen publike dëshmi të tjera tronditëse mbi dhunën seksuale të ushtruar në Shtëpinë e Fëmijës në Shkodër. Ndoi Rripa i cili ka jetuar në këtë institucion në vitet 2004-2013 ka rrëfyer sot një tjetër krim seksual. Duke...
Ende pa u vënë drejtësi mbi abuzimin dhe përdhunimin e një 15 vjeçareje, një tjetër skandal trondit opinionin publik. Bëhet fjalë për një ngjarje edhe më të rëndë pasi dhunuesi në këtë rast është një drejtues i policisë së...
“Ne kemi dyshimin serioz që në Shqipëri ka një rrjet pedofilësh. Të paktën disa ngjarje na kanë  bërë që të kemi këtë dyshim të arsyeshëm”,- ka thënë Mirgim Vataj, përfaqësues i organizatës “Alo 16”.  I ftuar në emisionin Ftesë...
Vëllai i 15-vjeçares nga Kamza, e cila është abuzuar dhe dhunuar seksualisht nga 65 vjeçari nga Abaz Doku, dhe tre të rinj ka dhënë dëshminë e tij. I ftuar në emisionin “Me zemër të hapur”, ai ka thënë se...
Nisi si një lojë fëmijësh, por prej afro dy vitesh ka mbajtur dhe po mban publikun në ankth, ashtu si telenovelat braziliane që nuk kanë fund. Në fillim u mendua e zhdukur, më pas e rrëmbyer, ndërsa sot gruaja miliardere...
1,311FansaPëlqeje

Recent Posts